استاندار: ۷۰ درصد جامعه هدف در آذربایجان‌غربی واکسینه می‌شوند

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با تلاش‌های انجام گرفته تا آخر آبان سال جاری به واکسیناسیون ۷۰ درصدی جامعه هدف در استان خواهیم رسید.

محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی اظهار داشت: در شیوع کرونا، آذربایجان‌غربی جزو استان‌های قرمز است و مسوولان باید نظارت جدی در این زمینه داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیران نظارت‌های لازم را بر اجرای قوانین و گران فروشی‌ها در سطح جامعه داشته باشند تا به مردم خدمت شود.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند و  با تغییر دولت برخی مدیران انگیزه لازم‌ را از دست داده‌اند و مدیران به وظایف ذاتی خود جدی‌تر از گذشته انجام دهند.

شهریاری بیان کرد: همکاری مردم و نظارت جدی مسوولان منجر می‌شود تا خسارت کمی به جامعه وارد شود.

وی تاکید کرد: با آغاز سال تحصیلی جدید نیز ادارات مربوطه همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند تا مشکلی وجود  نداشته باشد.

وی یا گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد: وظیفه سنگینی در قبال کشور و خون شهدا بر عهده ماست که باید به درستی ادای دین کنیم.

به گزارش ایرنا، جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی با حضور مدیران ارشد استان و با محوریت دفاع مقدس و اربعین در سالن شهید عطایی استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد.

در ادامه این‌جلسه از محمد مهدی شهریاری به عنوان برادر سعید و جانباز دفاع مقدس با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد و همچنین از هشت یادگار دفاع مقدس تجلیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha