۲شرور مسلح در رودان کشته شدند

بندرعباس-ایرنا- فرمانده انتظامی گفت: ۲نفر از اشرار و سارقان مسلح طی درگیری با پلیس در کوه های اطراف رودان کشته شدند.

به گزارش روز یکشنبه پلیس هرمزگان،سردار غلامرضا جعفری افزود: پس از اقدام های اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی برتحرک اشرار مسلح در کوه های اطراف شهرستان رودان ،پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مواد مخدر و کارکنان ایست و بازرسی فاریاب شهرستان رودان قرارگرفت.
وی ادامه داد: با اجرای طرح های عملیاتی، اطلاعاتی و شناسایی فنی وپیچیده و مراقبت دقیق تردد و تحرکات این افراد ، مأموران پلیس در کوه های اطراف شهرستان رودان با تشکیل تیم سه نفری پس از مدتی پایش،  به محل تردد و حضور اشرار و سارقان رسیدند و  با رعایت قانون به کارگیری سلاح به آنان دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: اشرار مسلح به محض شنیدن فرمان ایست ماموران،  اقدام به کمین و تیراندازی به سمت پلیس کردند.

سردار جعفری اضافه کرد: پس از  نیم ساعت درگیری و تبادل آتش سنگین مأموران، سارقان از پوشش کوهستانی بودن منطقه استفاده و سعی داشتنداز محل متواری شوند که پس از پاکسازی منطقه مشاهده شد این دو فرد شرور با توجه به برتری حجم آتش مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده اند.

وی از هلاکت ۲ نفر از اشرار و سارق مسلح در کوه های اطراف شهرستان رودان و کشف دو قبضه سلاح جنگی طی یک عملیات منسجم پلیسی خبر داد.

سردار"غلامرضا جعفری"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی برتحرک اشرار مسلح در کوهای اطراف شهرستان رودان ،پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس مواد مخدر و کارکنان ایست و بازرسی فاریاب شهرستان رودان قرارگرفت.

وی افزود:در این راستا، با اجرای طرح های عملیاتی ،اطلاعاتی و شناسایی فنی وپیچیده و مراقبت دقیق تردد و تحرکات این افراد، شامگاه روز گذشته مأموران جان بر کف پلیس در کوه های اطراف شهرستان رودان با تشکیل تیم سه نفره پس از مدتی پایش به محل تردد و حضور اشرار و سارقین رسیده که با رعایت قانون بکارگیری سلاح دستور ایست توسط پلیس صادر شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: اشرار مسلح به محض شنیدن ایست ماموران سریعا اقدام به کمین و تیراندازی به سمت ماموران کردند.

سردار جعفری تصریح کرد:پس از گذشت نیم ساعت درگیری و تبادل آتش سنگین مأموران ، سارقان از پوشش کوهستانی بودن منطقه استفاده و  سعی داشتنداز محل متواری شوند که پس از پاکسازی منطقه مشاهده شد این دو فرد شرور با توجه به برتری حجم آتش مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به هلاکت رسیده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:در بازرسی از افراد کشته شده، ۲قبضه سلاح جنگی وینچستر و کلاشینکف تاشو با ۲ تیغه خشاب و ۱۹ عدد فشنگ جنگی در محل کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان یاد آور شد: اشرار به هلاکت رسیده دارای سوابق زیادی از قبیل زورگیری و سرقت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha