فضاسازی پیاده‌روی اربعین در زنجان تسکین دل جاماندگان است

زنجان- ایرنا - مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان از برپایی موکب اربعین پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم زنجان، بصورت نمادین در محوطه مقابل حسینیه اعظم زنجان خبر داد و گفت: هدف از برپایی این موکب فضاسازی و تداعی حال و هوای برنامه‌های مسیر پیاده‌روی اربعین، برای جاماندگان است.

مجتبی شهامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: فضاسازی مسیر پیاده‌روی اربعین، به مدت ۵ روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، در ایام اربعین، برنامه عزاداری و یا حرکت دسته، از مسجد حسینیه اعظم زنجان نداریم، افزود: سخنرانی در ۲ نوبت شب و صبح اربعین، طبق روال هر سال برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با تاکید بر اینکه این برنامه با حضور تعداد محدودی از علاقه مندان و ارادتمندان سیدالشهدا، برگزار می‌شود، گفت: تعدادی در داخل مسجد و تعدادی هم در محوطه باز و مفروش حسینیه اعظم، از این سخنرانی ها بهره‌مند می‌شوند.

شهامی با تاکید بر اینکه این ۲ برنامه با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: همانگونه که در دهه محرم، نزدیک به ۲۰ هزار ماسک از طرف حسینیه اعظم بین شرکت‌کنندگان در عزاداری‌ها توزیع شد، در ایام اربعین نیز الزام استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی، به شدت مورد تاکید است و رصد می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha