برگزاری الکترونیکی انتخابات انجمن علمی و کانون فرهنگی دانشگاه تهران

تهران-ایرنا- انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی و کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران،  انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی این دانشگاه روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه به صورت الکترونیکی برپا می‌شود.

براساس این گزارش،  انتخابات از ساعت ۹ الی ۲۲ در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir برگزار می شود.

مطابق ماده ۵ آیین ‌نامه تأسیس و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی، هر دانشجوی شاغل به تحصیل در رشته مرتبط با موضوع فعالیت انجمن می تواند به عضویت انجمن درآید و در آن انجمن به فعالیت بپردازد. امکان عضویت در انجمن های علمی دانشجویی نیز تا ۹ مهر در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir وجود دارد و بعد از آن امکان عضویت تا بعد از برگزاری انتخابات میسر نخواهد بود.

ثبت‌نام برای نامزدهای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی از بین اعضای انجمن­ها در تاریخ ۱۰ تا ۲۰ مهرماه در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی صورت می‌گیرد.

*انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی

انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران دوشنبه ۱۰ آبان ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

مطابق ماده ۳ آیین نامه کانون‌های فرهنگی، هر دانشجوی دانشگاه تهران می‌تواند حداکثر در سه کانون فرهنگی عضو شود. از آنجا که انتخابات در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir انجام می شود.

تمام کانون‌ها در این سامانه ثبت شده‌اند و امکان ثبت اعضای کانون‌ها و عضوگیری نیز تا ۱۴ مهر وجود دارد و بعد از آن امکان ثبت نام و عضوگیری میسر نخواهد بود.

 انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان از ساعت ۹ تا ۲۲ در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس cultural.ut.ac.ir برگزار می شود.

ثبت‌نام برای نامزدهای شورای مرکزی کانون‌های فرهنگی از بین اعضای هر کانون از ۱۵تا ۲۴ مهر ماه در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی صورت می گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha