ملی‌پوش وزنه‌برداری: دعوت به اردوی تیم ملی آغاز راه موفقیت من است

تهران- ایرنا- وزنه‌بردار جوان مازندرانی اعلام کرد: حضورش در اردوی تیم ملی آغاز راهی است که باید به افتخارات جهانی و المپیک منتهی شود.

 به گزارش ایرنا، اردوی تیم ملی وزنه برداری مردان ایران که شهریورماه با حضور میرمصطفی جوادی، حسین سلطانی، مرتضی بیگلری، صالح چراغی، محمد زارعی، رضا دهدار، سیدایوب موسوی، رسول معتمدی، علیرضا سلیمانی، امیرحقوقی، امیر عزیزی و آیت شریفی در کمپ تمرینی تیم ملی این رشته آغاز شده بود، اکنون در شهرستان بابلسر در حال پیگیری است. در اردوی بابلسر، امیرمحمد رحیمی و علیرضا یوسفی ۲ جوان مازندرانی نیز به اردو اضافه شدند. 

کیانوش رستمی، سهراب مرادی، علی هاشمی، کیا قدمی و علی داودی  از دیگر نفراتی بودند که به اردو دعوت شده اما در تمرینات حضور پیدا نکردند. کادر فنی و فدراسیون شرط اعزام ملی‌پوشان وزنه‌برداری به مسابقات جهانی ازبکستان را حضور در اردو تیم ملی از روزهای نخست اعلام کرده است. 

«امیرمحمد رحیمی» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه حضور در کنار بزرگان وزنه‌برداری ایران تجربه بی‌نظیر است اظهار داشت: از کادر فنی تشکر می‌کنم که مرا به اردوی تیم بزرگسالان دعوت کردند. باید از این فرصت استفاده کنم تا بتوانم جایی در وزنه‌برداری ایران داشته باشم. من در دسته ۱۰۹ کیلوگرم وزنه خواهم زد و به دنبال آن هستم با ثبت رکوردهای خوب به عضو ثابت تیم ملی تبدیل شوم. این کار راحت نیست بلکه به تمرین مستمر و دائمی نیاز دارد.

رحیمی ادامه داد: برای جانشینی کسی به تیم ملی نیامدم و می‌خواهم با توانایی خود جایی در ترکیب این تیم داشته باشم می‌دانم آغاز راه است اما زمان را از دست نخواهم داد. اکنون در شرایطی قرار دارم که باید تلاشم را از همیشه بیشتر کنم تا به عضو ثابت اردوها تبدیل شوم. 

ملی‌پوش جوان که از وی به عنوان پدیده وزنه‌برداری مازندران یاد می‌کنند تصریح کرد: می‌دانم لیست کنونی تیم ملی وزنه‌برداری ریزش دارد و تنها ۱۰ نفر به رقابت‌های جهانی ازبکستان اعزام می‌شوند. باید تلاش کنم تا با یک عملکرد مناسب در جمع برترین‌ها باشم و اگر این اتفاق رخ نداد پایان راه نیست بلکه همچنان به تمرینات ادامه می دهم تا در نهایت به ورزشکاری مفید در تیم وزنه‌برداری تبدیل شوم.

رحیمی این را هم گفت: دعوت به اردوی تیم ملی آغاز راه من است و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا این راه به موفقیت جهانی و المپیکی ختم شود. 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha