لایپزیش هرتابرلین را ۶تایی کرد؛ سقوط وولفسبورگ به رده سوم

تهران- ایرنا- تیم لایپزیش در چارچوب رقابت های هفته ششم بوندسلیگا آلمان امشب(شنبه) هرتابرلین را با پیروزی درخشان ۶ بر صفر مغلوب و سه امتیاز مهم دیگر کسب کرد.

به گزارش ایرنا، شاگردان «جسی مارش» شنبه شب دومین پیروزی فصل را درحالی تجربه کردند که در هفته دوم، نخستین پیروزی خود را برابر اشتوتگارت کسب کرده بودند. بازیکنان این تیم از آغاز فصل تاکنون سه دیدار را به رقبایشان واگذار کرده و یک بار نیز با تساوی زمین را ترک کردند.

«کریستوفر ان کنکو» در دقایق ۱۵ و ۷۰، «یوسف پولسن» دقیقه ۲۳، «موکیل» دقیقه  ۳+۴۵، «امیل فورس برگ» دقیقه ۶۰ از روی نقطه پنالتی و «آمادو هایدارا» در دقیقه ۷۷  گل های این تیم را در این دیدار درون دروازه هرتا جای داده و سه امتیاز دیگر را به اندوخته هایشان اضافه کردند.

لایپزیش برای دیده شدن در جدول به سه امتیاز این دیدار به شدت نیاز داشت و با کسب این موفقیت ۷ امتیازی شده و در جایگاه دهم قرار گرفت.

هرتابرلین نیز با پذیرش چهارمین شکست، و ۶ امتیاز اندوخته خود به رده یازدهم جدول نقل مکان کرد. این درحالی است که این تیم همراه با تیم های دورتموند و بوخوم تنها تیم های بدون تساوی این رقابت ها هستند.

در سایر دیدارهای مهم، وولفسبورگ که شروع خوبی در این رقابت ها داشت و در صدر بود امشب با نتیجه ۳ بر یک مغلوب هوفنهایم شده و یک گام دیگر از صدر جدول فاصله گرفت.

آنان هم اکنون با ۱۳ امتیاز اندوخته در رده سوم جدول رده‌بندی جای دارند.

بایرلورکوزن  یک       ماینتس  صفر

فرانکفورت یک                کلن  یک

لایپزیش ۶                     هرتابرلین  صفر

هوفنهایم ۳                    وولفسبورگ  یک

یونیون برلین یک            آرمنیا بیلفلد  صفر

بایرن مونیخ در شب نخست این هفته از رقابت‌ها، گریترفورث، قعرنشین جدول رده بندی مسابقات را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب و همچنان در صدر جدول باقی ماند.

برنامه سایر دیدارهای این هفته بوندسلیگا به این شرح است:

یکشنبه

بوخوم - اشتوتگارت

فرایبورگ - آگزبورگ

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha