بررسی فرصت‌های تبلیغی و ارتباطی در اربعین حسینی (ع)

تهران - ایرنا  - نشست «فرصت‌های تبلیغی و ارتباطی در اربعین» به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) فردا - یکشنبه (۴ مهر ماه) به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری حج، ‌ نشست مجازی فرصت‌های تبلیغی و ارتباطی در اربعین با حضور اندیشمندان و دانشگاهیان از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت و کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار می‌شود.

فرصت‌های گفتگو و مناظره در کنگره اربعین و راهکارهای تقویت آن، راهکارهای جهانی سازی و گفتمان عقیدتی و اخلاقی اربعین، فضای مجازی در خدمت گفتمان اربعین و ارزش‌های جهانی آن، ظرفیت ارتباطی و رسانه‌ای اربعین، اربعین و دیپلماسی علمی و فرهنگی و تجربه زیست معنوی زیر پرچم اربعین از محورهای این نشست است.

در این همایش  حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، سید محمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، حیدر باقر استاد دانشگاه از اندونزی، شیخ شریف ابو جعفرامبالو رئیس شورای عالی پیروان مکتب اهل البیت سنگال، مصطفی عباسی مقدم استاد دانشگاه، زهرا نخاث استاد دانشگاه از هند، محمد سلیم نگا نگا استاد دانشگاه از کنیا از جمله سخنرانان این مراسم بوده است.

گفتنی است این نشست از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت و کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی فردا یکشنبه (۴ مهر ماه و ۲۶ سپتامبر) از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ به وقت تهران، ۱۶:۳۰ تا ۱۹ به وقت مکه ۱۴:۳۰ تا  ۱۷ به وقت گرینویچ از سوی صفحه‌های مجازی عبرات تی وی و آپارات برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha