اجرای «ورودی پنج» و «شرح یک روزنه» در حوزه هنری

تهران- ایرنا- نمایش‌های «ورودی پنج» و «شرح یک روزنه» به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به صحنه می‌روند.

به گزارش ایرنا، گروه هنری چهره با نمایش ورودی پنج به نویسندگی و کارگردانی رسول ‌نقوی، بار دیگر چراغ تماشاخانه مهر را روشن می‌کند و میزبان علاقه‌مندان به هنر تئاتر می‌شود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پهلوان ولی در آخرین روزهای عمر خود قرار دارد و تصمیم گرفته که جانشین خود را انتخاب و معرفی نماید، پس مردم شهر را توسط دخترانش به آزمون می‌کشد، تا دریابد چقدر آمادگی پذیرش نایپ پهلوان در شهر و مردم وجود دارد...

سعید بحرالعلومی، یوسف طاهریان، افشین قدیمی، فریبا رسولی، مروارید معصومی، ماهان جعفری، مهرنوش حسینی، سید محمدحسینی، شهرام طهماسبی و زهرا بهاری، بازیگران این نمایش هستند.

نمایش ورودی پنج تا ۳۰ مهرماه هر روز ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان حافظ، نبش سمیه، حوزه هنری میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

همچنین نمایش شرح یک روزنه به نویسندگی و کارگردانی علی احمدی خیری نیز از ۴ مهر، ساعت ۱۸ در تماشاخانه ماه در حوزه هنری به روی صحنه می‌رود.

بنا بر اعلام حوزه هنری، در خلاصه داستان این نمایش آمده است: عدی ابن مالک از جنگ با حسین بن علی (ع) پشیمان می‌شود و در راه بازگشت به کوفه در خرابه ای به شخصی بنام داوود برخورد می‌کند و …

در این نمایش محمد ‌رضایی ‌مقدم، احمدرضا ‌نورالهی، محمدجواد ‌رضوانی، تامارا یکتاه به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha