پرچم صلح در استقلال با بیانیه آجورلو بالا رفت

تهران- ایرنا- «مصطفی آجورلو» امروز(شنبه) به طور رسمی سکان مدیریت باشگاه استقلال را به دست گرفت و به نظر می‌رسد با بیانیه‌ای که در پی این تغییر و تحول از سوی وی صادر شد، دیگر شاهد اختلافات دردسرساز مابین مدیریت و کادرفنی استقلال نباشیم.

 به گزارش ایرنا، اعضای جدید هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال «مصطفی آجورلو» را به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کردند.

مدیرعامل استقلال امروز(شنبه) به ساختمان خیابان سعادت آباد رفت تا از این پس مرد اول آبی‌پوشان تهرانی لقب بگیرد.

مصطفی آجورلو در فوتبال ایران چهره ناشناخته‌ای نیست؛ وی از سال ۱۳۷۹ در فوتبال ایران و با مدیرعاملی باشگاه ریشه‌دار پاس تهران چهره شد و روزهای خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت، با پاس در سال‌های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۴ به نایب قهرمان لیگ برتر شد و در سال ۱۳۸۲ این تیم را به مقام قهرمانی لیگ برتر رساند.

در این باشگاه دست به تحولاتی زد و پاس تهران را از سایر باشگاه‌های ایران متمایز کرد. ساخت استادیوم هشت هزار نفری دستگردی که ورزشگاه خانگی باشگاه پاس تهران بود، ساخت سالن‌های بدنسازی مدرن، ساختمان‌های اداری باشگاه پاس، سالن چند منظوره، چمن مصنوعی، خارج کردن پاس از باشگاه تک بعدی و راه اندازی چند تیم پاس در رشته‌های مختلف در کنار فوتبال، از جمله اقدامات وی در این باشگاه بود.

پرچم صلح در استقلال با بیانیه آجورلو بالا رفت

با کنار رفتن محمدباقر قالیباف از نیروی انتظامی، مصطفی آجورلو همراه با وی به شهرداری تهران رفت و ریاست سازمان ورزش شهرداری را در دست گرفت و بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، از ریاست این سازمان استعفا کرد.

آجورلو در سال ۱۳۹۵ نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شد اما در آن انتخابات مهدی تاج موفق به پیروزی در انتخابات شده و رییس فدراسیون فوتبال لقب گرفت. این اتفاق در سال ۱۳۹۹ نیز برای وی رخ داد و وی این بار رقابت را به عزیزی خادم واگذار کرد.

آجورلو در تیم‌های استیل آذین و تراکتور نیز سابقه مدیریت دارد اما در هیچ کدام از این تیم‌ها به اندازه پاس موفق نبود و حالا به استقلال آمده است تا کشتی بحران زده این تیم را به ساحل نجات برساند.

آجورلو در اولین روز مدیریت خود در باشگاه استقلال بیانیه‌ای را صادر کرد؛ بیانیه‌ای که نشانه‌ای امیدوارکننده از این امر است که وی با برنامه آمده تا بحران‌ها را به آرامش تبدیل کند.

 حمایت از فرهاد مجیدی  آرامش را برای هواداران به همراه داشت تا آنها متوجه شوند مدیرعامل جدید استقلال هیچ برنامه‌ای برای برکناری مجیدی ندارد و با قدرت از وی حمایت می‌کند.

پرچم صلح در استقلال با بیانیه آجورلو بالا رفت

فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است. این سرمایه برای باشگاه، یک فرصت خواهد بود. بدین وسیله  از او می‌خواهم که با قدرت و انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهد و مجموعه مدیریتی را کنار خود بداند. ما تلاش خواهیم کرد به اتفاق تیم را هر چه سریع تر تقویت کنیم تا با قدرت بیشتر در فصل پیش رو حاضر شویم.  

همین جملات کافی بود تا باورمان شود دیگر از دعواهای مدیرعامل و مربی در استقلال خبری نخواهد بود؛ دعواهایی که پیش از این مابین مجیدی و مدیران عامل سال‌های اخیر باشگاه استقلال درگرفته و ماحصل آن حواشی بود که دودش تنها و تنها به چشم استقلال و هوادارانش رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha