نمایش «تن‌ها» به مناسبت اربعین حسینی چهارم و پنجم مهر اجرا نمی‌شود

تهران- ایرنا- نمایش «تن‌ها» به کارگردانی علیرضا معروفی رو های چهارم و پنجم مهر به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی به صحنه نمی‌رود.

به گزارش ایرنا، تئاتر «تن ها» که این روزها به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی در تالار سایه روی صحنه رفته، روزهای یکشنبه چهارم و دوشنبه پنجم مهرماه به مناسبت اربعین حسینی اجرایی ندارد.

بنا بر اعلام مجموعه تئاترشهر، نمایش تن ها از جمله آثار نمایشی تئاترشهر است که پس ازخارج شدن شهر تهران از وضعیت قرمز کرونایی از روز چهارشنبه ۳۱ مهر ماه در تالار سایه به صحنه رفته است.

در این اثر نمایشی حامد احمدوند، فرزاد تجلی، امیررضا حشمی پور، محمد جواد حشمی پور، امیرارسلان خالویی، ایمان سلگی، فردین شاه حسینی، هادی شیخ الاسلامی، حسین عارف، محمد نیازی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «تن‌ها» به مناسبت اربعین حسینی چهارم و پنجم مهر اجرا نمی‌شود

معروفی در گذشته با نمایش عقیم رتبه اول نویسندگی و کارگردانی در بیست‌وچهارمین جشنواره ملی لاله‌های سرخ اندیمشک را به‌دست آورد و جایزه اول نویسندگی و کارگردانی از نهمین جشنواره استانی البرز برای نمایش شکم نیز در کارنامه او به چشم می‌خورد و با آخرین اثرش نمایش تن‌ها، رتبه نخست کارگردانی را در جشنواره مقاومت کسب کرد و در جشنواره فجر نیز رتبه نخست طراحی لباس را به دست آورد.

معروفی نمایشنامه تن‌ها را در سال ۹۸ نوشته است. این اثر برگرفته از کتابی درباره خاطرات رزمنده‌ای است که در ۱۳ سالگی اسیر شده بود. این نمایش قصه ۸ اسیر است که برای تخلیه اطلاعات، سه روز در یک سلول کوچک یک در یک متری در استخبارات عراق نگه داشته شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha