پیاده روی خانوادگی در پایتخت برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: به مناسبت روز جهانی پیاده روی، این رویداد جهانی ۱۱ مهر ماه در سطح بوستانها و فضاهای سطح پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان ورزش شهرداری تهران، "امیر محسنی" با اشاره به برپایی روز جهانی پیاده روی (World Walking Day) در پایتخت گفت: این رویداد جهانی ۱۱ مهرماه مصادف با ۳ اکتبر از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۲۴ ساعت و به صورت همزمان در کشورهای مختلف انجام می شود.

وی با بیان اینکه این پویش در فضای روباز در سطح مناطق ۲۲ گانه و بوستان های فرا منطقه ای انجام می شود، افزود: به دلیل شیوع و استقرار ویروس کرونا، این طرح با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا می شود.   

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به تجهیزات مورد نیاز برای شرکت کنندگان در این چالش خاطرنشان کرد: لباس ورزشی مناسب، کفش مناسب پیاده روی، گوشی موبایل مجهز به دوربین و همچنین برگه امدادی پیاده روی از جمله این وسایل است که به جهت ساده بودن این وسایل شهروندان می توانند در این چالش جهانی شرکت کنند.

به گزارش ایرنا بیش از یک هزار و ۲۰۰ ایستگاه تندرستی و شهروندی در سطح بوستان‌های مناطق ۲۲ گانه تهران وجود دارد که در ۲ نوبت صبح و عصر میزبان علاقه مندان زن و مرد هستند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha