نتایج آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی شهریور ۱۴۰۰ اعلام شد

تهران- ایرنا- نتایج آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی از آزمون‌های جامع شهریورماه ۱۴۰۰ در سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

به گزارش روز شنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا از مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با مراجعه به این لینک https://sanjeshp.ir/Content.aspx?click=۱۹ و با وارد کردن کد ملی خود از نتایج آزمون مطلع شوند.

بر اساس این گزارش، در این سایت، تنها نتایج دانشجویانی که در محل سنجش پزشکی آزمون‌ داده‌اند، اعلام شده است.

آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی برای داوطلبان تحصیلکرده در داخل و خارج از کشور برگزار می شود،  دانشجویانی که در نیم سال اول موفق به قبولی در دروس علوم پایه شده اند یا می خواهند وارد دوره کارورزی شوند، در آزمون اسفند ماه و دانشجویان پذیرفته شده در نیم سال دوم باید پس از نام نویسی در زمان ثبت نام آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی ۱۴۰۰، در آزمون شهریور ماه سال بعد شرکت کنند.

در نهایت مطابق با جدیدترین تقویم برگزاری آزمون های علوم پزشکی مرکز سنجش آموزش پزشکی، دوره اول آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۸ شهریور ماه برگزار شد و نوبت دوم آن نیز ۱۲ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. درصورت تغییر تاریخ آزمون هر کدام از دوره های مذکور، اطلاعات لازم از طریق سایت سنجش پزشکی کشوردر اختیار متقاضیان گرامی قرار داده می شود.


 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha