طرح هادی یک روستا در قزوین به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - طرح هادی روستای خوزنین از توابع شهرستان بویین زهرا روز شنبه با حضور جمعی از مسوولان با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین در حاشیه افتتاح این طرح عمرانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح هادی روستای خوزنین با همکاری و مشارکت این نهاد و دهیاری و دفتر امور روستایی استانداری قزوین به انجام رسیده است.

اصغر گونجی با اشاره به مشخصات این پروژه، یادآور شد: طرح هادی روستای خوزنین شامل ۱۰ هزار متر مربع آسفالت معابر اصلی روستا بود که اعتبار مورد نیاز این طرح از محل اعتبارات بنیاد مسکن استان و دهیاری و دفتر امور روستایی استانداری تامین شده است.

در حاشیه این مراسم و به مناسبت هفته دفاع مقدس، مزار شهدای روستای خوزنین با حضور جمعی کثیری از مسوولان استان و روستاییان عطرافشانی و گلباران شد.

امام جمعه بویین زهرا در این مراسم گفت: دفاع مقدس بدون شک با فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی عجین شده و هشت سال دفاع مقدس، حفظ و توسعه آرمان های انقلاب اسلامی را در پی داشته است.

حجت الاسلام اسدالله رضوانی تصریح کرد: نیاز ضروری امروز جامعه اسلامی تقویت، تحکیم و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان میراث ماندگار شهدا برای عصر حاضر است.

امام جمعه بویین زهرا تاکید کرد: امروز با گذشت چهار دهه از دوران دفاع مقدس باید روحیه و محتوای فرهنگ شهادت را بیش از گذشته در جامعه تقویت کرده و در صدد گسترش آن باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha