حضور تدریجی دانش‌آموزان قشمی از نیمه مهرماه آغاز می‌شود

قشم- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم گفت: با توجه به وجود فضای مناسبی که در مدارس وجود دارد و با توجه به دستورالعمل‌ها و رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی، دانش آموزان در برخی مدارس از هفته سوم مهرماه و بقیه مدرسه‌ها از ابتدای آبان‌ماه در کلاس حضور پیدا می‌کنند.

حسین دیرباز روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس قشم افزود: با فعالیت‌های انجام شده سعی می‌شود دانش‌آموزان و اولیاء آنان را برای حضور در مدرسه اقناع کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون بحث واکسیناسیون دانش‌آموزان  در مقطع دوازدهم آغاز شده و افراد متولد مهر 82 و مهر 83 می‌توانند واکسن تزریق کنند.

مدیر آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم تصریح کرد: در روستاهایی که دانش‌آموزان زیر 50 نفر دارند مدارس بر اساس دستورالعمل های خاص شورای سلامت و تصمیمات شورای مدرسه به صورت حضوری برگزار می‌شود.

آیین بازگشایی مدارس قشم روز شنبه با حضور مدیرکل امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش هرمزگان، معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد، فرماندار، امام جمعه اهل سنت و دیگر مسوولان محلی قشم برگزار شد.

آموزش و پرورش شهرستان قشم دارای ۲ مدیریت بخش مرکزی و بخش شهاب و حَرّاست که در مجموع بیش از ۴۱ هزار و ۲۴۶ دانش‌آموز در آن به تحصیل مشغول هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha