عضو جدید هیات مدیره استقلال: از مجیدی حمایت می‌کنیم

تهران- ایرنا- عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال، گفت: از «فرهاد مجیدی» حمایت می‌کنیم و او به عنوان سرمربی به کار خود ادامه خواهد داد.

«محمد مومنی» امروز (شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به انتخابش در هیات مدیره استقلال، اظهار داشت: حضور در هیات مدیره باشگاه افتخار بزرگی است و خوشحالم از اینکه می‌توانم در پست و سمت جدید به باشگاه استقلال بزرگ و محبوبم که سال‌های خوبی را در آن پشت سر گذاشتم خدمت کنم.

وی افزود: مهم‌ترین موضوع در حال حاضر تزریق آرامش به باشگاه استقلال است و همه باید کمک کنیم تا این تیم در کمال آرامش و به دور از حاشیه برنامه‌های خود را پشت سر بگذارد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای که با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار کردند تاکید زیادی داشتند با برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری، تعامل و همفکری، شرایط رشد، بالندگی و موفقیت‌های بیشتر را برای این باشگاه مردمی مهیا کنیم.

مومنی تصریح کرد: هیات مدیره استقلال از فرهاد مجیدی حمایت خواهد کرد و او به عنوان سرمربی به کار خود ادامه خواهد داد. تلاش ما بر این است امکانات و بستری را فراهم کنیم که مجیدی بدون دغدغه کارش را ادامه دهد.

وی در پایان گفت: هواداران استقلال سرمایه و صاحبان اصلی باشگاه هستند و تمام کوشش و تلاش ما بر این است رضایت و موجبات شادی این عزیزان را فراهم کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha