اخبار انتظامی قزوین از توقیف موتورسیکلت تا زمینگیر شدن قاچاقچی حشیش

قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۴۰ کیلو حشیش درعملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سردار "علی ابراهیمی" با اعلام این مطلب افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از قصد یکی از قاچاقچیان سابقه دار مبنی بر حمل مقدار قابل توجهی مواد مخدر  با یک دستگاه خودرو پراید به استان قزوین مطلع شدند.
 وی یادآورشد: بلافاصله ماموران در محور های ورودی "کرج- قزوین" مستقر شده و حین کنترل و رصد هوشمندانه خودروهای عبوری، خودرو پراید قاچاقچیان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت، خودرو مذکور را در یکی از میدان های ورودی شهر قزوین متوقف کردند.
 فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: در این عملیات ماموران طی بازرسی دقیق از خودرو توقیفی ۴۰ کیلو حشیش کشف کردند که در این رابطه راننده خودرو دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک درقزوین 
 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک درقزوین خبر داد. 
 سرهنگ "فرهاد علی بیگی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان ، با کار اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سواری پراید حامل مواد مخدر را شناسایی و طی عملیات ضربتی و غافلگیرکننده آن را متوقف کردند.
 وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۳۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند.

توقیف موتورسیکلت قاچاق در "تاکستان" 
  فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه موتور سیکلت "کی تی ام "قاچاق به ارزش حدود ۶ میلیارد ریال در شهرستان "تاکستان" خبر داد. 
 سردار"علی ابراهیمی" با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان "تاکستان" حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه وانت پیکان حامل موتورسیکلت سنگین "کی تی ام " مشکوک و برای بررسی بیشتر دستور توقف آن را صادر کردند.
 وی افزود: پس از توقف خودرو و در بررسی ماموران مشخص شد، موتورسیکلت مذکور فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی بوده و به صورت قاچاق وارد کشور شده است.
 فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران بلافاصله راننده خودرو را دستگیر کرده و با هماهنگی قضائی موتورسیکلت را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.
 سردار "ابراهیمی" در پایان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان مربوطه ارزش ریالی موتور سیکلت توقیف شده حدود ۶ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha