اجازه خروج زائران از مرز مهران به هیچ‌ عنوان داده نمی‌شود

ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با بیان اینکه اجازه خروج زائران از مرز مهران به هیچ‌ عنوان داده نمی‌شود، گفت: مردم به شایعات فضای مجازی توجهی نکنند چرا که زائران از این مرز بازگردانده می‌شوند.

نورالله دلخواه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر ممنوعیت تردد زائران در زمان رفت از مرز مهران، اظهار داشت: تعدادی از زائران اربعین حسینی که برای سفر به عراق به مرز مهران مراجعه کرده‌اند، اجازه خروج ندارند.

وی بیان کرد: بنا به گفته مسوولان مربوطه، مرز بین‌المللی مهران تنها در زمان بازگشت پذیرای زائران خواهد بود و به هیچ عنوان نمی‌توانند خارج شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام یادآور شد: از عاشقان حسینی خواهشمندیم به این مرز مراجعه نکنند زیرا امکان تردد وجود ندارد.

دلخواه تاکید کرد: تعدادی از زائران اربعین حسینی در چند روز گذشته به مرز  مهران مراجعه کرده و اصرار بر رفتن به کشور عراق داشتند، اما با مشاهده شرایط و نبود امکان تردد به کشور عراق به تدریج درحال بازگشت به محل سکونت خود هستند.

وی اضافه کرد: مردم به شایعات فضای مجازی در خصوص اربعین توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق رسانه ملی و خبرگزاری‌های رسمی دریافت کنند.

به گزارش ایرنا، مرز بین‌المللی مهران به واسطه برخورداری از امنیت و کوتاهی مسافت همه ساله شاهد تردد زوار اربعین بوده اما اکنون به دلیل کرونا بسته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha