انقلاب اسلامی ایران رقیب تمدنی برای دشمن است

بندرعباس- ایرنا- جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران، تمدن سازی است و دشمن در واقع ما را رقیب تمدنی خود می‌داند.

سردار پاسدار هدایت الله امیری جمعه شب در نخستین یادواره شهدای بخش بیابان سیریک که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، افزود: اگر قرار است به تمدن برسیم به طور قطع دشمن بیکار نخواهد نشست چرا که جنگ و تقابل ما با دشمن، تمدنی است. 
وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب خروجی انقلاب را تمدن نوین اسلامی و ظهور می‌داند، بیان داشت: این تمدن اسلامی است که راه سعادت و انسانیت را در مقابل تمامی مردم آزاده جهان قرار خواهد داد.
جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع)هرمزگان خاطر نشان کرد: از روز ازل تقابل حق و باطل وجود داشته، انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک حق همیشه در مقابل تهاجم دشمنان قرار دارد. 
سردار امیری ادامه داد: یادواره شهدا، هفته دفاع مقدس و بسیاری از مناسبت هایی که ما گرامی میداریم یک فرصتی برای اینکه این الگو ها را بشناسیم و به دیگران معرفی بکنیم و در راه زندگی از سبک زندگی این عزیزان استفاده کنیم. 
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰۰ برنامه در قالب ۵۳ عنوان توسط رده‌های مختلف سپاه و بسیج در سراسر استان هرمزگان در حال برگزاری است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha