آیین آغاز سال تحصیلی هنرستان موسیقی دختران تهران با حضور وزیر ارشاد

تهران-ایرنا- آیین گشایش مدارس تهران امروز (شنبه) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هنرستان موسیقی دختران تهران برگزار شد.

به گزارش ایرنا، آیین گشایش مدارس (صبح امروز سوم مهر ماه) با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیرکل دفتر آموزش وزارت ارشاد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در هنرستان موسیقی دختران تهران برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از مدیران ستادی اداره کل ارشاد استان تهران،مدیران هنرستان های چهار گانه هنرهای زیبای تهران ،روسای انجمن های اولیا و مربیان چهار هنرستان و اعضای شورای فنی و هنرجویان دارای رتبه زیر ۱۰۰ کنکور هنر ۱۴۰۰ به همراه خانواده هایشان نیز حضور داشتند، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سخنرانی پرداخت.

هنرستان موسیقی دختران تهران وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و تحت نظارت دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری و آموزش و پرورش منطقه ۱۱ فعالیت می کند.

این هنرستان در زمان حاضر در دو رشته نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی به آموزش هنرجویان می پردازد.

هنرجویان از پایه هفتم پس از موفقیت در آزمون تحت نظر اساتید طی هفت سال در دو رشته نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی آموزش دیده و فارغ التحصیل می شوند و می توانند پس از آن تحصیلات خود را از طریق آزمون ورودی دانشگاه سراسری و یا آزاد یا در مرکز علمی-کاربردی موسیقی به صورت آکادمیک ادامه دهند .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha