مسابقات تیراندازی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خلخال برگزار شد

اردبیل _ ایرنا _ مسابقات تیراندازی (به اهداف پروازی ) گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز شنبه در خلخال به کار خود پایان داده و نفرات برتر آن مشخص شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال روز شنبه در پایان این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: این دور از مسابقات با شرکت ۲۵ نفر از تیراندازان این شهرستان و تیراندازانی از استان گیلان در تفرجگاه اندبیل برگزار شد.

سیدناصر میرمرسلی ، افزود: در پایان این مسابقات مسعود یگانه از خلخال ، محمد صدیق بدری از شهرستان تالش گیلان و موسی شاطری از خلخال با زدن بیشترین هدف‌های پروازی به ترتیب به عنوان سه نفر برتر معرفی شدند.

سرهنگ جهانبخش عطایی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال نیز گفت: اجرای برنامه‌های ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس پاسداشت ارزش‌های والای دوران هشت سال جنگ تحمیلی و ترویج فرهنگ حاکم در این دوران پرافتخار میهن اسلامی ایران است.

سرهنگ صابر اعظمی ، رئیس مرکز صدور مجوز سلاح‌های شکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران شعبه خلخال هم اظهار کرد: برگزاری مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در خلخال به عنوان تنها شهرستان فعال استان اردبیل در این رشته ورزشی مفرح امکان برگزاری دوره‌های عملی تیراندازی با سلاح گرم شکاری را برای دارندگان اسلحه مجاز و همچنین متقاضیان دریافت جواز حمل سلاح شکاری فراهم کرده است.

وی افزود: فعالیت هیات تیراندازی خلخال در این رشته ورزشی و همکاری با مرکز صدور مجوز سلاح‌های شکاری فرایند تشکیل پرونده صدور مجوز حمل سلاح را کوتاه کرده و با توجه به امکانات موجود در آموزش‌های تئوری و عملی ، دارندگان سلاح شکاری نیازی به مراجعه متقاضیان دریافت جواز حمل سلاح برای آموزش به مرکز استان اردبیل ندارند.

رئیس مرکز صدور مجوز سلاح‌های شکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران شعبه خلخال بیان کرد: از تجربه و ظرفیت هیات تیراندازی خلخال برای اجرای مسابقات تیراندازی به اهدف پروازی نیروهای مسلح به میزبانی این شهرستان در سطح استانی و ملی استفاده خواهد شد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha