امام جمعه اهل سنت کیش: همه برابر خون شهیدان مسوول هستیم

کیش - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس برای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: همه برابر خون شهیدان و از خودگذشتگی ایثارگران مسوول هستیم.

به گزارش ایرنا، شیخ مستطاب یعقوب شمس در خطبه های نماز جمعه اهل سنت این جزیره اظهار داشت: سال ۱۳۵۹ درحالی که نظام مقدس جمهوری اسلامی اولین روزهای شکل گیری نهضت خود را تجربه می کرد از جانب دشمنان جنگی نابرابر بر این انقلاب و پیروان آن تحمیل شد.

وی با بیان اینکه دشمنان با این جنگ به دنبال براندازی نظام نوپا و ویران کردن ایران اسلامی بودند اضافه کرد: اما با رهبری امام راحل و پشتیبانی تمام آحاد مردم از همان ابتدا در هدف خود ناکام ماندند.

امام جمعه اهل سنت کیش یادآور شد: در سایه ایثار و جانفشانی تمام مردم ایران در این جنگ برخلاف جنگ های روی داده پیش از انقلاب وجبی از خاک میهن اسلامی به اشغال دشمنان در نیامد و برخلاف نظر دشمنان این انقلاب اسلامی بود که برابر یک جنگ نابرابر ایستاد و پیروز شد.

وی افزود: اما امروز همه مردم ایران که شکل گرفته از تمام اقوام، مذاهب، اقشار است در مقابل خون شهیدان و از خودگذشتگی ایثارگران مسوول هستند و هیچ کسی نمی تواند این دستاوردها را مختص به قشر خاصی بداند.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha