خراسان رضوی قهرمان مسابقات پیست جوانان کشور شد

تهران - ایرنا - پرونده رقابت‌های دوچرخه سواری قهرمانی کشور پیست آقایان در رده سنی جوانان، با قهرمانی تیم خراسان رضوی بسته شد.

به گزارش ایرنا، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور پیست آقایان در رده سنی جوانان از روز چهارشنبه در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و ۵۵ رکابزن از ۱۵ استان به مصاف رقبای خود رفتند.

این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد و محمد امین رحیم آبادی از استان کرمان در ماده ۲۰۰ متر یک رکورد را جابجا کرد. 

در پایان این مسابقات و در کایرین علیرضا شیری از کرمانشاه اول شد، محمدامین رحیم آبادی از کرمان دوم شد و سهیل عباسیان از خراسان شمالی به مقام سومی بسنده کرد.

در دویست متر محمد امین رحیم آبادی از کرمان بر سکوی نخست تکیه زد، علیرضا شیری از کرمانشاه به مدال نقره دست یافت و محمد حسین فدایی از خراسان رضوی به مقام سوم قناعت کرد.

در یک کیلومتر نیز محمدامین رحیم آبادی از کرمان، علیرضا شیری از کرمانشاه و آیدین بهزاد از لرستان عناوین برتر را از آن خود کردند. در اومینیوم نیز دانیال فرزانه از قم، بنیامین فتاحی از خراسان رضوی و رامین اکبری از کرمانشاه بالاتر از سایر رقبا قرار گرفتند.

در اسکرچ نیز آیدین بهزاد از لرستان، سپهر خانی از خراسان رضوی و دانیال فرزانه از قم سکوی های اول تا سوم را از آن خود کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha