تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در سایت فدراسیون جهانی ثبت شد

تهران - ایرنا - مدیر فنی تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از پرداخت بدهی ایران به اتحادیه جهانی دوچرخه سواری خبر داد و گفت: این تور در مهر ماه سال آینده برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، رسول هاشم‌کندی در این خصوص توضیح داد: برای ثبت تور بین المللی ایران - آذربایجان در سال ۲۰۲۲، باید بدهی این تور را که حدود ۹ هزار یورو بود، پرداخت می کردیم و با پرداخت مبلغی که ایران به اتحادیه جهانی بدهکار بود، برگزاری سی‌وپنجمین دوره تور در مهر ماه سال ۱۴۰۱ در سایت اتحادیه جهانی ثبت شد.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در این مورد خاطر نشان کرد: پس از پیگیری‌های متعدد، توانستیم بدهی ارزی خود را به اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری پرداخت کنیم تا سال بعد دوره، شاهد برگزاری سی‌ و پنجمین تور بین المللی ایران-آذربایجان باشیم. این اتفاق مثبت با حمایت های وزیر ورزش و جوانان و البته تلاش های محمود رشیدی رئیس اسبق فدراسیون رقم خورد که نتایج بسیار خوبی برای دوچرخه سواری ایران و رکاب زنان کشورمان دارد. 

وی ادامه داد: در این شرایط، برگزاری تور مطمئنا اتفاق بسیار مثبتی برای آذربایجان و ایران خواهد بود که با حمایت‌های مسوولان ورزشی و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی رقم خورد. از حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، محمود رشیدی رئیس پیشین فدراسیون دوچرخه‌سواری، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، علیرضا منادی نماینده مجلس شورای اسلامی، علی نوای باغبان عضو شورای شهر تبریز و اصغر خدایاری به عنوان پیشکسوت و بنیانگذار این تور تشکر می کنم که با حمایت‌ و پیگیری‌های مکرر باعث ثبت دوره سی‌ و پنجم تور در تقویم اتحادیه جهانی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha