قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی باشگاه‌های کشور هفتم مهر برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - لیگ برتر کشتی باشگاه‌های کشور سال ۱۴۰۰ با عنوان جام «یادگار امام» با انجام مراسم قرعه‌کشی روز هفتم مهر ماه در دو رشته فرنگی و آزاد آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، عبداله فتوحی دبیر سازمان لیگ کشتی گفت: مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور در سال ۱۴۰۰ با حضور ۲۴ تیم متشکل از ۱۲ تیم کشتی آزاد و ۱۲ تیم کشتی فرنگی روز هفتم مهر ماه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: سازمان لیگ قصد داشت با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، مسابقات با حضور هشت تیم در هر رشته برگزار شود اما استقبال تیم ها برای شرکت در لیگ برتر کم سابقه بود و مدیران فدراسیون تصمیم گرفتند که مسابقات در هر رشته با حضور ۱۲ تیم در قالب چهار گروه سه تیمی برگزار شود.

به گفته فتوحی، در جلسه قرعه کشی با توجه به شرایط تیم ها در مورد زمان آغاز لیگ برتر در سال جاری تصمیم گیری خواهد شد اما تصمیم سازمان لیگ برگزاری این مسابقات بلافاصله پس از رقابت های جهانی نروژ است.

بر اساس گزارش ایرنا؛ مسابقات جهانی کشتی نروژ از ۱۰ مهرماه در شهر اسلو آغاز شده است و ۱۸ همین ماه با معرفی برترین ها به کار خود پایان می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha