وزیر صمت به مقام شامخ شهدای ایوان ادای احترام کرد

ایلام- ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از ورود به استان ایلام با سفر به شهرستان ایوان با حضور در مزار شهدای گمنام با قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت.

به گزارش ایرنا، دکتر سیدرضا فاطمی امین امروز جمعه دوم مهرماه به منظور بازدید از پروژه های تولیدی و صنعتی وارد استان ایلام شد و به شهرستان های ایوان و چوار سفر کرد.

حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان ایوان، شرکت در جلسه شورای اداری، بازدید از شرکت تعاونی ۲۴۵۱ سولفات پتاسیم، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از شرکت فراگستر و شرکت فولاد زاگرس و نورد ایوان از مهمترین برنامه های سفر وزیر صمت به ایلام است.

وی همچنین با ورود به شهرستان چوار از مجتمع پتروشیمی و شرکت ارغوان گستر و شرکت پویا نخ در شهرک صنعتی ایلام بازدید و در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور می یابد.

بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی، کلنگ زنی و احداث ۲ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی از دیگر برنامه های سفر سید فاطمی امین وزیر صمت به شهرستان چوار است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به استان ایلام در جلسه تشکل های غیر دولتی حوزه صنعت نیز حضور پیدا می کند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رییس‌ جمهوری اسلامی ایران صبح امروز جمعه دوم مهرماه به همراه جمعی از اعضای هیات دولت در سفری یکروزه وارد استان ایلام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha