زاکانی: شهرداری برای مقابله با کرونا یکپارچه وارد میدان شده‌است

تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: همه بخش‌های شهرداری پایتخت به طور یکپارچه برای خدمت‌رسانی به مردم در عرصه مقابله با ویروس کرونا دست به کار و وارد میدان شده‌اند.

به گزارش ایرنا، علیرضا زاکانی روز جمعه در آیین راه اندازی ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در شهر تهران افزود: باید فضای اتحاد را به عرصه نبرد با کرونا منتقل کنیم؛ چراکه بیماری کووید - ۱۹ چیزی نیست که یک روزه پرونده آن بسته شود بلکه باید با آن زیست و آن را زمین گیر کرد.

وی افزود: کادر درمان در این ماه های متمادی و بعد از شیوع کرونا تا کنون، با سر بلندی ظرفیت بزرگی از خدمت را به ثبت رساند و این راه نیاز به مشارکت همه بخش ها برای تکمیل این جهاد دارد و شهرداری یکی از این مراکز است.

زاکانی یادآورشد: طی ماه های گذشته خدمات شایسته ای را شهرداری در نهایت گمنامی و نبود تبلیغ در طبق اخلاص گذاشت اما بنا شد از این پس شهرداری همه ظرفیت ها را به کار بگیرد و همه اجزای این نهاد امروز می خواهند رنگ و بوی خدمت در عرصه مقابله با این بیماری را بگیرند.

وی گفت: تلاش ما این است که با تمام ظرفیت هایی که در شهرداری راه اندازی شد، با توسعه مراکز واکسیناسیون شروع کنیم و آن را به سمت فاصله گذاری اجتماعی و ارایه سطح گسترده ای از خدمات اجتماعی سوق دهیم.

شهردار پایتخت یادآوری کرد: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید چشم هایی را خیره، دل هایی را امیدوار و ذهن هایی را مشغول کرد.

وی یادآور شد: کسانی امیدوار شدند که در پرتو حق خواهی خود به ذهنشان خطور نمی کرد که ملتی با رهبری پیامبرگونه امام راحل توان مقابله با استبداد داخلی و استکبار خارجی را داشته باشد.

زاکانی اظهار داشت: اربعین حرکت و نهضت آخرالزمانی است که امیدهایی را برای جبهه حق و نگرانی هایی را برای کسانی که دشمن این حوزه هستند، به همراه دارد.

وی بیان کرد: امروز شما می بینید که آمریکا در منطقه بیش از هشت هزار میلیارد دلار هزینه کرده است اما شکست می خورد و این شکست از مکتب ما، قدرت مردم و حضور موثر نیروهای انقلابی و جهادی است.

به گزارش ایرنا، در آیین امروز ۲۶ مرکز واکسیناسیون خودرویی و سیار با حضور زاکانی شهردار پایتخت و مهدی چمراه رئیس و دیگر اعضای شورای شهر تهران، با هدف خدمت‌رسانی به جامعه هدف راه‌اندازی شد.

این مراکز واکسناسیون شامل ۱۳ مرکز ثابت، سه مرکز خودرویی و ۱۰ مرکز سیار است که به صورت نمادین یکی از آنها در خیابان قلعه مرغی محله زمزم راه اندازی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha