سنقر و کلیایی از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد

کرمانشاه- ایرنا- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ‌بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان سنقر و کلیایی از وضعیت قرمز به نارنجی و شهرستان‌های قصرشیرین، ثلاث باباجانی و دالاهو از وضعیت نارنجی به زرد تغییر وضعیت دادند.

«مهدی محمدی» روز جمعه به ایرنا افزود: شهرستان های اسلام آبادغرب، پاوه، جوانرود، روانسر، سرپل‌ذهاب، کرمانشاه، گیلانغرب و هرسین از روز شنبه سوم مهر ماه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی اظهار داشت: شهرستان های سنقروکلیایی، کنگاور و صحنه هم در وضعیت نارنجی و شهرستان های قصرشیرین، ثلاث باباجانی و دالاهو نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

به گزارش ایرنا، براساس رنگ‌بندی قبلی (۲۷ شهریور ماه) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان‌های اسلام آبادغرب، پاوه، جوانرود، روانسر، سرپل‌ذهاب، سنقروکلیایی، کرمانشاه، گیلانغرب و هرسین در وضعیت قرمز و شهرستان‌های ثلاث باباجانی، دالاهو، کنگاور، صحنه و قصرشیرین هم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار داشتند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر، ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

هم‌اکنون یک هزار و ۲۷۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۲۱۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حال ۴۸ نفر هم وخیم است.
مجموع جان‌باختگان استان کرمانشاه هم از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲ هزار و ۴۶۵ نفر رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha