امورات باشگاه استقلال تحت نظر هیات مدیره انجام می‌شود

تهران- ایرنا- امورات باشگاه استقلال پس از استعفای «احمد مددی» از سمت مدیرعاملی آن و تا زمان معرفی و آغاز فعالیت فرد جدید، توسط مدیران باشگاه و تحت نظر هیات مدیره انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، مددی هفته گذشته با حضور در وزارت ورزش و جوانان و گفت‌وگو با سید حمید سجادی وزیر ورزش، از سمت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا کرد.

بدنبال آن، هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از چند روز با این استعفا موافقت کرد؛ خبری که از سوی یکی از مسوولان باشگاه در گفت‌وگو با ایرنا تایید شد.

و حالا باتوجه به نگرانی هواداران باشگاه استقلال درخصوص سرنوشت مدیرعاملی باشگاه و انتظارات از این تیم برای بازگشت به روزهای اوج، امورات باشگاه استقلال توسط مدیران باشگاه تحت نظر هیات مدیره در حال انجام بوده و به نظر می‌رسد که هواداران نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

مدیران باشگاه با هماهنگی هیات مدیره ماموریت دارند مسائل مختلف باشگاه از جمله موضوعات مرتبط با تمرینات تیم را حل و فصل کنند.

همچنین با توجه به استعفای مدیرعامل باشگاه، طی چند روز آینده ترکیب هیات مدیره ترمیم و مدیرعامل جدید توسط هیات مدیره انتخاب خواهد شد تا روال این باشگاه به حالت عادی برگشته و بخشی از نگرانی هواداران آبی‌های پایتخت رفع شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha