رفع محرومیت و رعایت عدالت برای زنان از اهداف دولت سیزدهم است

اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: هدف اصلی دولت انقلابی و مردمی در مساله خانواده و زنان، این است که محرومیت‌ها از جامعه زنان در کشور به صورت فراگیر و با رعایت عدالت برطرف شود.

به گزارش ایرنا انسیه خزعلی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای گردشگری و صنایع دستی طویبه شهرستان حمیدیه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در سفر ۲ روزه خود به خوزستان وضعیت زنان در جنبه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دادیم.

وی گفت: در این سفر با برخی زنان شاغل، ان جی اوهای فعال در ارتباط با زنان، زنان کارآفرین دیدار، و نیز از مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان در اهواز دیدن کردم تا برای گسترش فعالیت بانوان بتوانیم قدم هایی برداریم.

وی با بیان اینکه هدف اساسی ما حذف و کم شدن محرومیت‌ها در حوزه زنان است ادامه داد: رسیدگی به شرایط زنان بد سرپرست نیز از برنامه‌های دولت است.

وی گفت: به دنبال این هستیم برای زنان شرایط کار و اشتغال را فراهم کنیم تا با عزت روی پای خود بایستند و با تامین بودجه این زنان را زیرپوشش بیمه قرار دهیم.

خزعلی افزود: اگر زنان از نظر بیمه، کار و مسکن خیالشان راحت باشد با آرامش فرزندانشان ر ا بزرگ می‌کنند.

وی در بخشی از صحبت‌های خود به زبان عربی گفت: هدف اساسی ما محرومیت زدایی برای زنان و برگزاری عدالت فراگیر است.

معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در سفری ۲ روزه عصر چهارشنبه وارد خوزستان شد و با حضور در چند برنامه و نشست، مسایل زنان خوزستان را مورد بررسی قرار داد.

وی همچنین با استاندار خوزستان در خصوص وضعیت و مشکلات زنان در این استان دیدار کرد. خزعلی شامگاه پنجشنبه اهواز را به قصد تهران ترک کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha