تصویر سارق‌موبایل قاپ برای شناسایی مال‌باختگان منتشر شد

تهران- ایرنا- معاون سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران با اعلام دستگیری یک سارق موبایل‌قاپ، گفت: با احتمال افزایش پرونده‌های سرقت متهم، بازپرس مشکانی از شعبه ۱۲ دادسرای ناحیه ۱۲ تهران دستور انتشار تصویر او را صادر کرد تا مال‌باختگان مورد هدف این سارق به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا از روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی کنجوریان توضیح داد: ۱۳ شهریور امسال ماموران گشت کلانتری در منطقه مولوی به یک پسر جوان سوار بر موتور هوندا کلیک سفید و نارنجی مشکوک شدند و در عملیات پلیسی او را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی بدنی از پسر جوان ۲ گوشی سرقتی به دست آوردند و پس از انتقال متهم به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران مشخص شد که متهم برای فروش گوشی‌های سرقتی به خیابان مولوی مراجعه کرده است.

کنجوریان ادامه داد: کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند که متهم یک سارقان موبایل‌قاپ حرفه‌ای است که از چندی قبل با افزایش پرونده‌های سرقت در شمال و شمال شرق تهران، تحت تعقیب ماموران پلیس قرار گرفته و دوربین‌های مداربسته نیز صحنه‌های سرقت این متهم را ثبت کرده‌اند.

وی اظهار داشت: متهم که جوان ۲۳ ساله‌ و دارای یک سابقه تصادف در پرونده‌اش است، برای سیر مراحل قانونی به دادسری ۱۲ تهران منتقل شد.

معاون سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران ابراز کرد: متهم با دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است و تاکنون ۱۵ تن از شاکیان پرونده ها شناسایی شده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha