۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 84481528
۰ نفر

برچسب‌ها

نوجوان کنگاوری ربوده شده به آغوش خانواده بازگشت

کرمانشاه - ایرنا - نوجوان کنگاوری که توسط آدم رباها ۹ روز پیش ربوده شده بود با تلاش مجموعه انتظامی روز پنجشنبه به آغوش خانواده خود بازگشت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور روز پنج شنبه در این ارتباط به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع پلیس آگاهی شهرستان کنگاور از وقوع یک مورد آدم ربایی در این شهرستان رسیدگی فوری به موضوع با سرپرستی اینجانب در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ «عنایت فلاحی» افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد آدم ربایان پس از ربودن پسری ۱۳ ساله به سرعت از استان خارج و به کرمان گریخته اند.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی در کمتر از ۷۲ ساعت موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربایان شده و پس از هماهنگی با همکاران خود در کرمان و اخذ نیابت قضائی عازم این استان شدند.

سرهنگ فلاحی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی کنگاور و کرمان با محاصره محل در اقدامی غافلگیرانه و پیش از آنکه فرد گروگانگیر دست به اقدامی بزند، نسبت به دستگیری وی و همچنین آزاد کردن نوجوان ۱۳ ساله اقدام کردند.

فرمانده انتظامی کنگاور با اشاره به شناسایی ۲ همدست گروگانگیر دستگیر شده، از تلاش برای دستگیری آن‌ها خبر داد و گفت: مقدمات کار برای تحویل نوجوان ربوده شده به خانواده اش در دست اقدام است.

وی همچنین از ادامه تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه این آدم ربایی که با سرعت عمل ماموران پلیس آگاهی ناکام ماند، خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha