جلب رضایت شهدا منوط به پیروی از ولایت فقیه  است

گرگان - ایرنا - معاون دادستان کل کشور و فرمانده پایگاه بسیج قوه قضاییه گفت: در دوران دفاع مقدس شهدا به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند و امروز هم اگر می‌خواهیم شهدا از ما راضی باشند باید از ولایت فقیه پیروی کنیم.

سعید عمرانی روز پنجشنبه در شانزدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی گلستان در تپه نورالشهدا گرگان با اشاره به دور شدن مسیر کشور از برخی آرمان های اول انقلاب از جمله مردم داری و پرهیز از اشرافی گری گفت: برخی مسوولان با نادیده گرفتن این ارزش ها، ما را در مقابل شهدا شرمنده کردند و به همین دلیل نتوانستیم پرچم نظام و انقلاب را آنطور که شایسته است، برافراشته نگهداریم.

معاون دادستان کل کشور مردم داری را یکی از آرمان مهم جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: وقتی سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید، عده زیادی در مراسم تشییع جنازه وی شرکت که یکی از دلایل آن نزدیکی ایشان به مردم بود.

جلب رضایت شهدا منوط به پیروی از ولایت فقیه  است
ادای احترام معاون دادستان کل کشور به شهدای گمنام مدفون در تپه نورالشهدا گرگان

حیدر آسیابی رییس کل دادگستری گلستان هم در این مراسم با تاکید بر ضرورت ادامه روند رو به پیشرفت ایران اسلامی در همه عرصه‌ها گفت: دشمن بیشتر از این که از پیشرفت‌های نظامی و تکنولوژی ایران نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارد.

۵۶۰  نفر از خانواده‌های ایثارگران و شهدا در دادگستری گلستان مشغول فعالیت هستند.

۳۳ هزار رزمنده گلستان برای دفاع از میهن و پایداری انقلاب به ندای امام خمینی لبیک گفته و در مناطق عملیاتی حضور یافتند و در این راه بیش از سه هزار و ۷۰۰ هزار شهید و حدود ۱۲ هزار جانباز و یک هزار و ۱۷۹ نفر آزاده کارنامه پرافتخار مردم این خطه شمالی ایران در طول جنگ تحمیلی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha