فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از پدافند هوایی شیراز بازدید کرد

شیراز-ایرنا- فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) روز پنجشنبه با حضور در گروه پدافند هوایی شیراز از آمادگی دفاعی و قسمت های مختلف این گروه پدافندی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ قادر رحیم زاده در ادامه با حضور در جمع کارکنان بازنشسته و ایثارگران  این گروه پدافندی گفت: تجربیات، تخصص، حس وطن پرستی، میهن دوستی و عشق و علاقه به کاری که شما عزیزان پیشکسوت داشتید لازم است به نسل بعدی منتقل شود.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)  افزود: شما پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دوران دفاع مقدس با همین عشق و علاقه ای که به وطن داشتید توانستید دشمنان این مرز و بوم را مایوس کنید و شکست دهید.
امیر سرتیپ رحیم زاده خاطرنشان کرد: درسی که جوانان و نسل بعدی باید امروز از گذشتگان یاد بگیرند درس تلاش، عمل کوشش و دلسوزی است که همه این موارد برکاتی بود که ما از شما و قدیمی ها داریم.
در ادامه این سفر، امیر رحیم زاده در جلسه ای که با حضور  فرماندهان پدافند ارتش و سپاه انجام شد، گفت: ما وظیفه داریم در کارهایمان نهایت تلاش و کوشش و دقت را داشته باشیم.
فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) افزود: یکی از وظایف مهم ما ظرفیت داشتن، صبر، حوصله و سعه صدر در برخورد با زیر مجموعه است .
امیر رحیم زاده با بیان اینکه همه در برابر  وظایف و کارهایمان مسئول و جوابگو هستیم، افزود : قبل از اینکه محاسبه شویم خودمان را محاسبه کنیم و مراقب و مواظب کارهای محوله باشیم و از این مسئولیت پذیری شانه خالی نکیم.
بنابر این گزارش، امیر سرتیپ رحیم زاده در ادامه این بازدید با یکی از خانواده شهدای پدافند هوایی شیراز دیدار و گفت و گو کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha