بسیج پنج هزار برنامه طی هفته دفاع مقدس در خراسان رضوی برگزار می‌کند

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: در هفته دفاع مقدس دستکم پنج هزار برنامه در پایگاه‌های مقاومت بسیج این استان برگزار می‌شود.

سرگرد پاسدار محمدحسین زاده روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: برگزاری یادواره شهدا به صورت محلی و شهری، به‌روزرسانی تابلوهای تبلیغاتی و اکران شهری با موضوع دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا از جمله این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: بیش از هزار روضه خانگی مقابل منازل شهدا، مسابقه کتابخوانی، نشستهای وبیناری و روشنگری، اردوهای جهادی، تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی، تهیه و تولید مستند تلویزیونی و سایر محصولات رسانه ای و انتشار آن در فضای مجازی از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: دیوارنویسی ماشینی و نقاشی با موضوع ایثار و شهادت در محلات با نگاه الگوبرداری از سبک زندگی شهدا، ایجاد نمایشگاههای کوچک در مساجد و ادارات از آثار و وسایل شهدا و رزمندگان توسط بسیج محلات و عشایر نیز از دیگر برنامه‌های این هفته در این استان است.

در طول هشت سال دفاع مقدس ۳۰۰ هزار رزمنده از خراسان رضوی عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند.

تقدیم ۱۷ هزار و ۲۸۴ شهید، ۴۹ هزار و ۷۲۹ جانباز و سه هزار و ۳۹۷ آزاده در دوران دفاع مقدس حاصل پایمردی مردم خراسان رضوی در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی، حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی ایران است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha