قدردانی از جانبازان ورزشکار توسط رئیس سازمان زندان‌ها

تهران- ایرنا- رئیس سازمان زندان‌ها از جانبازان ورزشکار در حاشیه مسابقات فوتبال جام شهید لاجوردی قدرانی کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، در هفته دفاع مقدس مسابقات فوتبال «جام شهید لاجوردی» طی مراسمی با حضور محمدمهدی حاج‌محمدی و تقدیر وی از جانبازان و ایثارگران به پایان رسید.

 مسابقات فوتبال «جام شهید لاجوردی» ویژه  گرامیداشت یادو خاطره این شهید بزرگوار و همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور رئیس سازمان زندان‌ها به سرانجام رسید.

در مراسم اختتامیه این مسابقات واقع در زمین چمن این سازمان، جمعی از جانبازان دوران دفاع مقدس نیز حضور داشتند و در اتفاقی جالب با تشکیل تیم فوتبال جانبازان متشکل از کارکنان ذیل قوه قضائیه، دیداری نمادین را برپا کردند که این بازی با استقبال حاضرین و مدیران این نهاد همراه شد.

در دقایقی از این مسابقه نیز محمد مهدی حاج‌محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها با حضور درجمع بازیکنان رقابت‌کننده بویژه جانبازان به گپ‌وگفت پرداخت و تلاش و اشتیاق آنان در این جمع ورزشی را ستود و جایگاه آن ها را مورد تقدیر قرار داد.

 مسابقات فوتبال «جام شهید لاجوردی» با رقابت ۱۰ تیم از کارکنان زیرمجموعه قوه قضائیه، همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به میزبانی سازمان زندان‌ها در دستور برگزاری قرار گرفت. اختتامیه این مسابقات نیز ۳۱ شهریورماه به میزبانی زمین چمن مصنوعی سازمان زندان‌ها برگزار و برندگان از سوی این نهاد جوایزی را دریافت کردند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha