تمهیدات لازم برای حضور دانش آموزان فراهم شده است

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس اندیشیده شده است، آموزش از شبکه شاد و مدرسه تلویزیونی تا حضور دانش آموزان به تدریج صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، علیرضا کاظمی روز پنجشنبه در مراسم جشن شکوفه‌ها در دبستان دخترانه منیره عاصمی افزود: پس از گذشت ۲ سال سخت  در شرایط کرونا اکنون تلاش شده تا موضوعات  آموزش و پرورش دنبال شود.  

وی یادآور شد: اکنون پس از ۲ سال زمینه حضور دانش آموزان در مدارس فراهم شده است، وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور زمینه آموزش با کیفیت را به تضمین سلامت دانش آموزان فراهم کرده است.

سرپرست آموزش و پرورش با بیان اینکه همه حوزه در دوران کرونا آسیب دید، ادامه داد: حوزه تعلیم و تربیت در دوران کرونا بیشترین آسیب را دیده است، چرا که دانش آموزان تربیت را در کنار هم یاد می گیرند.

کاظمی خاطر نشان کرد: امیدواریم امسال به صورت تدریجی زمینه آموزش با کیفیت مهیا شود.

حضور دانش آموزان کلاس اولی نوید بخش زندگی است

رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: حضور دانش آموزان کلاس اولی در مدارس نوید بخش زندگی است. امروز سرآغاز امیدواری برای کودکان،  مردمان و جامعه است.

وی با بیان اینکه  بازگشایی مدارس روح و  زندگی بخش است، ادامه داد: امیدوارم شاهد بازگشت آرامش و  نظم به جامعه باشیم.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش یادآور شد: هرچند در دوران کرونا با کمک همکاران چراغ آموزش زنده نگه داشته شد، اما حضور در مدرسه طعم دیگری دارد، امیدوارم  امروز در خاطر دانش آموزان  ماندگار شود.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha