فرماندار ملایر: دفاع مقدس گنجینه عظیم اقتدار و شکوه ایران اسلامی است

همدان- ایرنا- فرماندار ویژه ملایر گفت: دفاع مقدس گنجینه ای عظیم و تمام نشدنی از شکوه، اقتدار، موفقیت و توانمندی ایران اسلامی و نماد برجسته مقاومت و ایستادگی ملت در برابر زورگویان و استکبار جهانی است.

به گزارش ایرنا؛ "قدرت الله ولدی" در مراسم رژه اقتدار بسیجیان و نیروهای نظامی شهرستان ملایر به مناسبت هفته دفاع مقدس، افزود: هشت سال دفاع مقدس تنها یک دوره زمانی و برهه ای از عمر بابرکت نظام اسلامی نیست، بلکه گنجینه عظیمی برای تداوم افتخار، اقتدار و عزت ایران اسلامی است.

وی اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب "ما هشت سال از حیثیت، دین، تمامیت ارضی، انقلاب، حکومت، مردم، نظام اسلامی و قرآن کریم" دفاع کردیم و چنین دفاعی مقدس است.

فرماندار ویژه ملایر دفاع مقدس را نماد عظمت نظام، قدرت اسلام و پایداری ملت غیور ایران در مقابل کفر جهانیعنوان کرد. 

امام جمعه ملایر نیز دراین مراسم گفت: مردم ایران در دوران دفاع مقدس، مشکلات و سختی‌های فراوانی را تحمل کردند تا ابهت پوشالی ابرقدرت‌های جهاندر هم شکسته شود. 

فرماندار ملایر: دفاع مقدس گنجینه عظیم اقتدار و شکوه ایران اسلامی است

حجت الاسلام "محمدباقر برقراری"، وحدت و همدلی مردم و مسوولان تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب را از دلایل مهم شکست دشمن در دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: به برکت دفاع مقدس گفتمان مقاومت شکل گرفت و امروز منطقه به جبهه مقاومت در برابر استکبار تبدیل شده است. 

به گزارش ایرنا؛ رژه خودرویی و موتوری نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان شهرستان ملایر با عنوان اقتدار به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha