فرهاد قائمی ۳ ماه محروم شد

تهران- ایرنا- بازیکن پیشین تیم ملی والیبال ایران به سه ماه محرومیت و پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش ایرنا، پس از پایان لیگ ملت‌های والیبال و پیش از آغاز اردوی تیم ملی والیبال ایران برای حضور در المپیک توکیو، محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال اعلام‌ کرد که فرهاد قائمی دوباره به تیم ملی دعوت می‌شود.

قائمی که در روزهای آغازین سال ۱۴۰۰ از تیم ملی خداحافظی کرده بود دوباره در اردو حضور یافت و در چند روز نخست تمرینات و در زمانی که هنوز ولادیمیر آلکنو به تهران نیامده بود، در تمرینات شرکت کرد.

با این وجود آلکنو در نخستین روز حضورش در تمرینات، روی نام قائمی خط کشید. پس از آن قائمی در مصاحبه‌ای مدعی شد که "مافیا" عامل کنار گذاشتن او بوده و آلکنو "هیچ‌کاره" است.

البته آلکنو هم در روزهای بعد گفت که دعوت از قائمی تصمیم او نبوده و داورزنی خودش این بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده است.

پس از گذشت بیش از ۲ ماه از این حاشیه‌ها، دیروز (دوشنبه) جلسه کمیته انضباطی با حضور قائمی و امیر خوش‌خبر و رضا تندروان سرپرست و سرمربی تیم ملی در المپیک توکیو برگزار شد.

فدراسیون والیبال پس از گذشت بیش از ۲۴ ساعت از پایان جلسه، سرانجام حکم کمیته انضباطی را اعلام کرد. بر اساس خبر فدراسیون والیبال، قائمی "عذرخواهی و اظهار ندامت" کرده است اما این بازیکن به سه ماه محرویت قطعی و پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد. البته قائمی هنوز فرصت درخواست تجدیدنظر دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha