ایران در راه رسیدن به آرمان هایش از هیچ کشور استکباری نمی هراسد

بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به قدرتی که کشور ایران به واسطه انقلاب اسلامی در منطقه و جهان به دست آورده است، گفت: امروز به برکت انقلاب، ایران تنها کشوری است که حرف خود را به صراحت و با قاطعیت تمام در دنیا می زند و در راه رسیدن به آرمان هایش از هیچ کشور استکباری نمی هراسد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده چهارشنبه شب در دیدار فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان هرمزگان با وی به مناسبت گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس که یادآور خاطرات فراوانی در تاریخ ایران است، افزود: به همت نیروهای ارتشی و سپاهی کشورمان، اقتدار ایران اسلامی در منطقه به جایی رسیده است که با صراحت به دشمنان استکباری و سردمدارشان آمریکای خبیث اعلام می‌کنیم که شما در منطقه خاورمیانه جایی ندارید و باید این منطقه را ترک کنید. 

وی بیان داشت: در استقرار تمدن نوین اسلامی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید فراوانی دارند، نقش ایران که پرچمش در دست این ملت است و رنگ و بوی اهل‌ بیت(ع) می دهد، نقشی تعیین کننده و اثر گذار است که با انقلاب اسلامی ملت ایران عجین شده است. 

امام جمعه بندرعباس در جمع فرماندهان ارتش مستقر در استان هرمزگان یادآورشد: پایه اصلی گسترش تمدن اسلامی، به دست نیروهای مسلح مقدر شده است که درفش داران این مسیر الهی هستید. 

عبادی زاده همچنین با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با دشمنان نظام و انقلاب تصریح کرد: نیروهای مسلح در حوزه های مختلف حضور مقتدرانه دارند و حضور پرقدرت نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان پهناور هرمزگان که در خط مقدم مواجهه جمهوری اسلامی با دشمنان استکباری است، مایه برکت و اثرهای مثبت فراوانی در ابعاد گوناگون برای مناطق جنوبی و محروم است.

وی گفت: به عنوان مثال با حضور نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روح تازه ای در کالبد مناطق خشک و بی روح سواحل مکران دمیده شد و این حضور دارای برکت های فراوانی برای آن منطقه محروم بوده است. 

گفتنی است در این دیدار ارشد نظامی ارتش درهرمزگان و فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نداجا، مسوول هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در استان، فرمانده پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی بندرعباس، فرمانده منطقه یکم امامت نداجا و  جانشین نیروی پدافند هوایی شمال شرق شهدای خلیج فارس حضور داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha