۲ طرح عمرانی به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- ۲ طرح عمرانی شامل آبرسانی به روستای «بوکت» و مدرسه مشارکتی خیرساز این روستا به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا آیین افتتاح این طرح‌ها به مناسبت هفته دفاع مقدس روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان محلی برگزار شد و در پی آن دبستان «خانه دوست» روستای «بوکت» در قالب طرح مشارکتی خیرساز با مشارکت خیران «گیتی مشحون» و «بتول خسروی‌نژاد» و اداره‌کل نوسازی آذربایجان شرقی بهره‌برداری شد.

این مدرسه در مساحت ۶۵۰ مترمربع احداث و برای احداث این مدرسه با ۶۵۰ مترمربع مساحت شامل ساختمان و محوطه‌سازی و دیوارکشی ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلون تومان هزینه شده است. 

بانوان خیر و مشارکت‌کننده در ساخت این مدرسه در این آیین به تمامی دانش‌آموزان آن کیف و لوازم تحریر به عنوان جایزه روز اول بازگشایی مدارس اهدا کردند.

علاوه بر این مدرسه خیرساز، طرح آبرسانی به روستای «بوکت» نیز با ۲ میلیارد تومان هزینه به بهره برداری رسید و جمعیت ۴۵۵ نفری آن از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند. 

از رژه خودرویی تا توزیع ماسک  

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس کاروان لاله‌های سرخ شهادت به همت نیروهای مسلح در سطح شهر عجب‌شیر به حرکت درآمد و علاوه بر آن نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس شهرستان نیز با حضور امام جمعه، فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان افتتاح شد.

همچنین کلنگ احداث سالن چندمنظوره ورزشی روستای «چنار» عجب‌شیر بر زمین زده شد؛ این سالن ورزشی نیز در قالب طرح مشارکتی خیرساز توسط اهالی خیر روستا احداث می‌شود.

توزیع پنج هزار ماسک در سطح شهرستان به همت ارتش و با همکاری سپاه عجب‌شیر از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در روز جاری بوده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha