قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب شد

تهران- ایرنا- آیت الله جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت الاسلام مجتبی اشجری را به سمت قائم مقام این شورا منصوب کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامی در حکم آیت الله احمد جنتی به حجت الاسلام مجتبی اشجری آمده است: با توجه به بازنشستگی و اتمام ماموریت آقای لطفی از سمت قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده ایشان جنابعالی را که دارای تعهد، تخصص، سوابق و تجارب ارزشمند در شورا می باشید به سمت قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب می نمایم.
وی در این حکم افزود: امید است با همکاری همه دست اندرکاران شورا به ویژه روسای ستادها، معاونان، مدیران و روسای دفاتر استان‌ها، مدیران و کارکنان در بهبود کیفیت امور، ارتقاء جایگاه شورا و جلب همکاری و مشارکت مسئولان محترم نظام و حمایت مردم عزیز در انجام وظایف محول شده موفق باشید.
نماینده ولی فقیه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از قائم مقام جدید این شورا خواست تا علاوه بر توجه به منویات مقام معظم رهبری اهتمام جدی به دو نکته داشته باشد. یکی رعایت موازین شرعی و قوانین و مقررات مربوط مخصوصاً در صرف اموال بیت المال و صرفه‌جویی و دوم تلاش در جهت حفظ وحدت و هماهنگی همه اعضا.
جنتی افزود: انتظار می‌رود از فعالیت‌های شورای هماهنگی گزارش نوبه ای به اینجانب ارائه شود. بدیهی است همه مسئولان همکاری لازم را با جنابعالی خواهند داشت.
حجت الاسلام اشجری تا کنون به عنوان رئیس شورای هماهنگی استان گیلان فعالیت می کرد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha