۳۱ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84480601
۰ نفر

برچسب‌ها

سال تحصیلی دانشگاه خلیج فارس آغاز شد

بوشهر-ایرنا- سال تحصیلی ۱۴۰۰ دانشگاه خلیج فارس روز چهارشنبه با حضور ریاست، استادان و دانشجویان این دانشگاه در محل یادبود شهدای گمنام آغاز شد.

به گزارش ایرنا رئیس دانشگاه خلیج فارس در این آیین گفت گفت: کشور و ملت ایران، خود را مدیون خون شهدایی می‌داند که از جان خویش گذشتند تا امروز مردم با آرامش و امنیت در کشور زندگی کنند و بتوانند به سهم خود با کار علمی و پژوهشی منجر به توسعه و پیشرفت کشور شوند.

عبدالمجید مصلح افزود: امید است با تلاش کارکنان ارتقا دانشگاه در همه زمینه‌های علمی، فرهنگی، فناوری، پژوهشی و ایفای نقش در فرآیند توسعه جامعه محقق شود.

وی ادامه داد: امید است  همه دانشجویان بتوانند در آسمان علم و دانایی کشور بدرخشند که به طور قطع این درخشش موجب ارتقا، پیشرفت و سربلندی استان بوشهر و کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

رئیس دانشگاه خلیج فارس ادامه داد: در این زمینه از تمامی کسانی که مجاهدانه در شرایط سخت بیماری کرونا اجازه ندادند چراغ دانشگاه کم سو شود نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

وی افزود: امید است در طی سال تحصیلی جدید شاهد پایان این بیماری منحوس باشیم چراکه این بیماری موجب از دست رفتن بسیاری از مردم عزیز کشورمان شده است.

در ابتدای این مراسم پرچم مقدس ایران و دانشگاه خلیج فارس بر افراشته و سپس قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه غبار روبی و عطر افشانی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha