عالیشاه: قهرمانی آسیا با پرسپولیس ماموریت نیمه‌تمام من است

تهران- ایرنا- هافبک باتجربه تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا (قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا) ماموریت نیمه تمام است اما باید مرحله به مرحله و بازی به بازی پیش برویم.

به گزارش ایرنا، امید عالیشاه درباره آخرین وضعیت پرسپولیس پیش از دیدار با الهلال عربستان در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات در چند روز اخیر آغاز شده و مطمئنم کادر فنی تیم الهلال را آنالیز و تدابیر لازم را اتخاذ کرده است. ما بازیکنان هم تلاش می‌کنیم تا نتیجه لازم را به دست بیاوریم.

وی درباره اینکه پرسپولیس در جریان مسابقه نیست و رقیبش در کوران برگزاری لیگ عربستان است و آیا این مساله تاثیر منفی روی عملکرد نماینده کشورمان خواهد داشت یا خیر؟ خاطرنشان کرد: مطمئنا تاثیرگذار است اما کاری‌ نمی‌توان کرد. هنوز بازی‌های لیگ شروع نشده است. استقلال تاجیکستان در کوران بازی‌هایش بود. الهلال هم به همین شکل است. منِ بازیکن نمی‌توانم کاری انجام دهم چون هنوز لیگ ما شروع نشده است.

بازیکن باتجربه پرسپولیس درباره حضور بازیکنان جدید و وفق‌پذیری با تیم گفت: هر بازیکنی که وارد تیم می‌شود خودش را در کنار نفراتی که هستند وفق خواهد داد. بازیکنان می‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده‌اند. ما هم کمک می‌کنیم که آنها هم بتوانند به تیم کمک کنند.

وی درباره احتمال بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها با شروع لیگ بیست و یکم بیان داشت: به شخصه از بازیکنانی بودم که برای حضور تماشاگران لحظه‌شماری می‌کردم. فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد. امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد. اما مهمتر از آن این است که همه مردم واکسینه شوند تا دیگر مرگ و میر عزیزان را نبینیم.

عالیشاه در پایان درباره ماموریت نیمه تمامش در پرسپولیس که قهرمانی در آسیا است، تصریح کرد: واقعا این(قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا) ماموریت نیمه تمام است اما باید مرحله به مرحله و بازی به بازی پیش برویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha