جانشین پایگاه دریایی چابهار: تفکر بسیج، بن‌بست شکن است

چابهار - ایرنا - جانشین پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه در چابهار با بیان اینکه تفکر بسیج بن‌بست شکن است گفت: در دوران دفاع مقدس و بعد از آن بسیج و تفکر بسیجی هر جا وارد شد مشکلات را حل کرد و بن‌بست‌ها را از بین برد.

سرهنگ محمد نوذری روز چهارشنبه در آیین رژه دریایی بسیج که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در پایگاه امام علی (ع) چابهار برگزار شد اظهار داشت:‌ جنگ نابرابری بر ملت بزرگ ایران تحمیل شد اما ملت سرافراز ما با رهبری امام راحل و به پشتوانه توان داخلی، دفاع مقدس و جانانه‌ای نمودند که برکات آن برای رشد و تعالی امت اسلامی و آمادگی لازم  برای ظهور حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به ودیعه گذاشته شده است.
جانشین پایگاه مستقل امام علی (علیه السلام) نیروی دریایی سپاه چابهار افزود: از سال ۹۸ در ستاد نیروی دریایی سپاه، معاونت بسیج دریایی تشکیل شد و با مشکلاتی که وجود داشت تلاش کردیم این مورد را به اجرا بگذاریم و از عزیزان سپاه چابهار و کنارک قدردانی می‌کنم.
سرهنگ نوذری در رابطه با موضوع مشکلات اقتصادی و معیشتی که در استان وجود دارد گفت: تلاش برای رفع مشکلات صید و صیادی و افزایش توان شناورها طبق قوانین و مصوبات موجود در دستور کار است.

جانشین پایگاه دریایی چابهار: تفکر بسیج، بن‌بست شکن است

سرخط اخبار استان‌ها