برگزاری بزرگترین رویداد نمایشی کودک و نوجوان در سوئد

تهران- ایرنا- مرکز اسیتیج سوئد (نماینده اتحادیه‌ جهانی نمایش‌گران عروسکی) بزرگترین رویداد هنری در زمینه اجراهای نمایشی کودک و نوجوان در سال ۲۰۲۲ را برگزار و میزبانی می‌کند.

به گزارش ایرنا،‌ بزرگترین رویداد هنری مرکز اسیتیج سوئد در زمینه اجراهای نمایشی کودک و نوجوان در سال ۲۰۲۲ در دو بخش اجراهای ملی کشور سوئد و اجراهای بین‌المللی برگزار می‌شود. 

ایجاد یک پلتفرم بین‌المللی و توجه به گسترش اجراهای بومی با آثاری شامل تئاتر، حرکات نمایشی، قصه‌گویی، داستان‌سرایی و هنرهای نمایشی چند رشته‌ای با ترکیبی از بیان هنریِ فرهنگی و معاصر با هدفِ ارائه به مخاطبانِ کودک، نوجوان و خانواده‌ها از اهداف این رویداد است. 

بنا بر اعلام اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این رویداد از ۱۷ تا ۲۲ ماه می سال ۲۰۲۲ (۲۷ اردیبهشت تا اول خرداد ماه سال ۱۴۰۱) در کشور سوئد برگزار خواهد شد. علاقمندان این امکان را دارند تا آثار خود را تا اول اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهرماه ۱۴۰۰) به دبیرخانه آن ارسال کنند. 

متقاضیان می‌توانند اطلاعات بیشتر را از طریق نشانی‌های https://bibu.se/en/suggest-production، www.bibu.se،info@assitej.se  و  www.assitej.se کسب کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha