فرمانده سپاه قشم: فرهنگ دفاع مقدس حاصل اتحاد مردم با سلایق گوناگون بود

قشم- ایرنا- فرمانده سپاه قشم گفت: دفاع مقدس دانشگاهی بود که انسان‌های بزرگی در آن تربیت یافتند و همه مردم با هر سلیقه‌ای لباس سرباز پوشیده و با اتحاد در جبهه حاضر می‌شدند.

حجت امیری کیا روز چهارشنبه در دیدار با امام جمعه افزود: جنگ خود به خود پدیده خوبی نیست و انسان از آن متنفر است اما جنگ به ایران تحمیل شد.

وی ادامه داد: مردم ایران در جنگ تحمیلی از مقدسات خود دفاع کردند و از این رو هر چه در این نظام وجود دارد، مقدس است.

فرمانده سپاه قشم تصریح کرد: جنگ ما به تعبیر امام راحل یک گنج تمام نشدنی است که ابهت غرب و شرق را شکست و هنوز هم فعالیت‌های نظام جمهوری اسلامی باعث خواری دشمنان و استکبار جهانی می‌شود.

وی افزود: پیش از انقلاب جلساتی توسط سردمداران استکبار برگزار و سپس نتیجه آن به شاه ایران اعلام می‌شد که واگذاری بخش‌هایی از سرزمین ایران از جمله سرچشمه هیرمند، بحرین، کوه آرارات و هرات نتیجه آن بود.

امیری کیا ادامه داد: اما امروز ایران چنان عزتی پیدا کرده است که آمریکا برای اقدام در آمریکای لاتین، ایران و واکنش این کشور را در معادلات خود محاسبه می‌کند.

وی مرزهای ایران را فراتر از مرزهای جغرافیایی دانست و  اظهار کرد: امروز چون جمهوری اسلامی ایران دارای قدرت است،  دشمن ناگزیر این کشور را در معادلات جهانی  وارد می‌کند.

فرمانده سپاه قشم خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس سپاه قشم با همکاری سایر ادارات و نهادها بیش از ۱۴۰ برنامه شامل ۲۳ برنامه شاخص برگزار می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha