فرماندار سبزوار: حضور مردم و پیروی از ولایت رمزپیروزی در دفاع مقدس بود

سبزوار- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: حضور مردم و پیروی از ولایت رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس و غلبه بر استکبار جهانی بود.

سیدمجتبی علوی‌مقدم روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهیدان فتاحی ثانی با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس افزود: مادامی که مردم پای آرمانها و ارزشهای انقلاب ایستادگی کنند آسیبی از ناحیه دشمنان به نظام جمهوری اسلامی  وارد نمی شود.

وی با بیان اینکه توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران لحظه ای متوقف نشده است ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف علمی و نظامی پیشرفت های فراوان کسب کرده و مردم بیشتر از گذشته در مسیر آرمانهای انقلاب حرکت می کنند.

فرماندار ویژه سبزوار گفت: ۳۱ شهریور ماه سالروز حمله ددمنشانه رژیم بعث عراق به کشور عزیز ایران و آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رشادتها و فداکاری های شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان است.

وی افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتها و فداکاریهای رزمندگان و دلاوران ایران اسلامی است که در مقابل رژیم بعث عراق و استکبار جهانی ایستادند و از عزت و شرف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

علوی مقدم ادامه داد: امنیت و اقتدار امروز کشور در عرصه های مختلف مرهون رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب و از خودگذشتگی ایثارگرانی است که در مسیر دفاع از اسلام و ارزش ها جان خود را در طبق اخلاص نهادند.

شهرستان سبزوار حدود هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و چهار هزار جانباز و ایثارگر دارد.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha