فرود «کرکس» سودابه فضائلی در ایرانشهر

تهران- ایرنا- نمایشنامه «کرکس» نوشته سودابه فضائلی با کارگردانی فرزاد امینی از ششم مهر در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

به گزارش ایرنا، همزمان با بهبود شرایط و گذر از اوج پنجم کرونا، فرزاد امینی نمایش کرکس نوشته سودابه فضائلی را از ششم مهر در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد برد.

امینی که در کارنامه خود کارگردانی آثاری همچون؛ من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم، عشق سال های وبا، آه شهلا این گاوی که جلوم داره راه میره، اسمش داووده، هیپولیت، ترس و لرز و یازده جریحه روح را دارد، درباره این نمایش می گوید: کرکس نمایشنامه ای‌است که استاد فضایلی آنرا در سال ۱۳۴۸ نوشته است. کرکس یک تراژدی مدرن است در فضایی از سمبولیسم و بیانِ تو در تویِ درامِ سودابه فضائلی. درامی که مختصِ اوست. هم در رمان‌هایش و هم در نمایشنامه‌هایش.

نمایش کرکس به کارگردانی فرزاد امینی از سه شنبه آینده (۶ مهر)، در تماشاخانه ایرانشهر اجرا خواهد شد. بازیگران این نمایش را نازنین زهرا برومند، محمد پسندیده کار، ژاله رازبان صفا، آزیتا رحیمی، ماهان ریاضی، میلاد صفوی، مونا کریمی، شاهین عبدیان، غزل منعمی، یاسمن مومنی و مهناز میرجلیلی تشکیل می‌دهند و غزاله فراهانی کیا طراح لباس و محمدعلی کنجدی دستیار کارگردان این اثر نمایشی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha