بزرگترین مرکز واکسیناسیون تجمیعی استان البرز راه اندازی شد

کرج - ایرنا - همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، بزرگترین مرکز واکسیناسیون تجمیعی استان البرز در کانون شهید سبحانی سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج راه اندازی شد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج در آیین آغاز به کار مرکز واکسیناسیون شهید مدافع سلامت «مصطفی پیران»، گفت: این مرکز یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کشور می باشد که روزانه ظرفیت واکسیناسیون پنج هزار نفر را در ۲۵ گیت دارد.
سرهنگ پاسدار مجید زنجانی افزود: ناحیه امام حسین (ع) کرج تعهد راه اندازی ۶ مرکز واکسیناسیون را داده بود که تاکنون چهار مرکز آن با ۴۷ گیت راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه برای راه اندازی این مرکز موانعی بر سر راهمان ایجاد می شد، اظهار داشت: برای راه اندازی این مرکز به آقا مهدی شرع پسند متوسل شدیم که با کمک از این شهید بزرگوار مشکل رفع شد پس مردم کرج باید این فرمانده دلاور را دریابند.
زنجانی  با اشاره به اینکه در راه اندازی این مرکز واکسیناسیون علاوه بر مسوولان، کمک های زیادی از سوی خیرین داشتیم، اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی این مرکز نیاز شهر کرج برای واکسیناسیون رفع شود.
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج این مرکز را کربلای پنج جبهه عنوان کرد و گفت: اینجا همان نقطه ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور دادند که سپاه و بسیج با تمام توان وارد میدان شوند و در واکسیناسیون همگانی کمک کنند.
وی اظهار امیدواری کرد که در آذرماه سال جاری همزمان با هفته بسیج جشن پایان واکسیناسیون را در البرز بگیریم تا ماموریت سپاه و بسیج به سرانجام برسد.
مرکز واکسیناسیون شهید مدافع سلامت «مصطفی پیران» به همت قرارگاه جهادی و مردمیاری شهید آقامهدی شرع پسند ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع)‌شهرستان کرج راه اندازی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha