اجازه فعالیت به گروهک‌های ضد انقلاب در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود

مهاباد- ایرنا- معاون‌ هماهنگ کننده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: به گروهک‌های ضد انقلاب اجازه فعالیت در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود.

سردار اسماعیل خلیل زاده روز چهارشنبه در مراسم  نکوداشت پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان بوکان که در سالن سه هزار نفره میلاد نور این شهرستان با بیان اینکه  گروهک‌های ضد انقلاب با پول صهیونیستی و سعودی سعی دارند کشور را ما ناامن نمایند، افزود:  مرز عراق به صورت یک طرفه توسط نیروهای قرارگاه حمزه که شامل نیروهای سپاه و مرزبانی هستند، کنترل می شود و در این راستا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گروهک های ضد انقلاب اجازه ترک و نفوذ به داخل کشور را نداده و با شدت با آنها برخورد خواهد شد.

اجازه فعالیت به گروهک‌های ضد انقلاب در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود

وی با اشاره به اینکه امنیت کشور در این منطقه بر عهده نیروهای سپاه و نیروهای مردمی است، افزود: همچنان که همه شاهد بودیدچند روز پیش گروهک‌های ضد انقلاب توسط سربازان و پاسداران امنیت انقلاب اسلامی ضرب و شتم بزرگی دریافت کردند.

معاون‌ هماهنگ کننده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) ادامه داد: تذکرات لازم به مسوولان شمال عراق داده شده که  از حضور گروهک‌های ضدانقلاب در این منطقه جلوگیری کنند، زیرا سپاه ایجاد ناامنی را در مرز و داخل کشور خط قرمز خود می داند و این گونه کارها را تحمل نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: سربازان و پاسداران امنیت انقلاب اسلامی با تمام وجود در حال برقراری امنیت این ملت هستند اما نمایندگان مجلس نیز باید از طریق وزارت امور خارجه پیگیر اخراج این گروهک ها از خاک عراق باشند.

سردار خلیل زاده بیان داشت: عوامل استکبار و دشمنان جمهوری اسلامی ایران و ضد انقلاب بدانند که نمی توانند با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رهبری و فرماندهی کل قوا مقابله کنند.

امنیت امروز ایران اسلامی مدیون شهدا و پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

اجازه فعالیت به گروهک‌های ضد انقلاب در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود

معاون‌ هماهنگ کننده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در خصوص پیشکسوتان سپاه پاسداران گفت: امنیت امروز ایران اسلامی مدیون شهدا و پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. 

وی خطاب به پیشکسوتان اظهار داشت: پیشکسوتان زمانی وارد عرصه سپاه شدند که ما تازه انقلاب کرده و ملت در آن زمان خطرناک دنبال استقلال و پیشرفت ایران اسلامی بودند.

سردار خلیل زاده ادامه داد: شما در ان زمان خود را به دل خطر زدید و هیمنه بزرگ دشمنان را در هم شکستید و امنیت امروز مرهون فداکاری های شما پیشکسوتان است.

وی در خصوص هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب گفت: شهدا ضامن امنیت کشور هستند و ما باید راه این بزرگان را با جان و دل ادامه دهیم تا حافظ رشادت های شما پیشکسوتان و خون پاک شهدای انقلاب اسلامی باشیم.

در این مراسم فرماندار بوکان هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب جهت پاسداشت خون شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

اجازه فعالیت به گروهک‌های ضد انقلاب در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود

محمدامین‌زاده ادامه داد: امنیت کنونی ایران اسلامی ناشی از جانفشانی، رشادت و ایثار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است .

در پایان این مراسم از جمعی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شهرستان بوکان تجلیل بعمل آمد.

اجازه فعالیت به گروهک‌های ضد انقلاب در مرزهای غرب کشور داده نمی‌شود

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha